Kokakoolid1

Kokakoolid

Küsi pakkumist
Iga hea koka loomingulisus ja kirg toidu vastu tuleb kõige paremini välja just privaatses ja vahetus keskkonnas. Ingremi jaoks on selleks paigaks äsja valminud ja oma äranägemise järgi sisustatud Mihkli talu, mille perenaise ametit ta ka peab. Inni kokanduskursuste ja töötubade eesmärgiks on pakkuda alati midagi erilist, maitsvat ja elamuslikku.

Peale eestimaisete ja mahetootjate toorainest toidu valmistamise, tutvustatakse ka kokanduse erinevaid aspekte ja toidu serveerimist. Kui toit on valmis, saavad kõik asjaosalised ühise laua taga oma kätetööd loomulikult ise maitsta. Hea toidu kõrvalt ei puudu tavaliselt hea vein, sellepärast pakub Inni ka veinikoolitusi. Õhtusöögimenüüde juurde kuulub alati sobiv veinisoovitus ning selles valdkonnas teeb Ingrem koostööd tunnustatud sommeljee ja Rotermanni Veinitoa asutaja Rein Kaselaga.

Toidukoolitustele võib värskust lisada ka külaliskoka kutsumisega. Ingrem on korduvalt koostööd teinud kokkadega nagu näiteks Cordon Blue diplomeeritud kokk ja mitmete kokaraamatute autor Mirja von Knorring ja andekas peakokk ning kirglik jahimees Artur Ovchinnikov jt.

Koolitused sobivad suurepäraselt heale sõpruskonnale, erineva suurusega firmadele ja väliskülalistest gurmaanidele. Koolitus aitab inimesi kokku liita, omavahel tuttavaks teha ning paremini tundma õppida ja seda läbi koostegemise kogemuse. Koolituste tegemisel üritatame olla võimalikult paindlikud ja ei sea piiranguid koolituse sisu või asukoha suhtes.

IMG_1906ingremi juures-2IMG_1849

Küsi pakkumist